Rozpoczęcie Kampanii "Pola Nadziei 2018-2019"

Dnia 07.10.2018 w Kościele pw. NP NMP i Św. Wojciecha odbyło się uroczyste rozpoczęcie Kampanii "Pola Nadziei 2018-2019".

Mszę Św. odprawił proboszcz Tadeusz Lewdarowicz wraz z dyrektorem Caritas księdzem Pawłem Ziębą, zastępcą dyrektora Caritas księdzem Krzysztofem Jabłońskim, proboszczem parafii w Napiwodzie księdzem Andrzejem Barwiszem. Modliliśmy sie za podopiecznych Hospicjum w Nidzicy chorych, zmarłych oraz ich rodziny. Po Mszy Świętej odbył sie koncert słowno- muzyczny w wykonaniu młodzieży ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Nidzicy i zespołu Sursum Corda. Dziękujemy wszystkim zaproszonym gościom, chorym, ich rodzinom oraz wolontariuszom za przybycie.

Zapraszamy do odwiedzenia strony "Gościa Niedzielnego", gdzie znajduje się fotorelacja z wydarzenia.